6 липня у Кузьминецькому Будинку культури відбулось свято Івана Купала.

6 липня у Кузьминецькому Будинку культури відбулось свято Івана Купала. У концертній програмі брали участь народний аматорський чоловічий ансамбль, кращі колективи та артисти села. Також до концертної програми долучився Щурівецький сільський клуб. Відвідувачі насолоджувались яскравою концертною програмою та смачною юшкою.

11:00 08.07.2021

4 липня біля приміщення Кунківського сільського Будинку культури відбулось свято Івана Купала. Відвідувачі насолоджувались чудовим концертом в якому брали участь кращі колективи та артисти села, також у концертній програмі брала участь гостя свята, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Діана Мельник. Всі присутні на святі мали змогу поласувати смачною юшкою а молодь в кінці свята побувала на дискотеці.

10:46 06.07.2021

01.07.2021 року Сільський голова Безбах В.В начальник віділу освіти, культури, молоді та спорту Мехед М.М привітали Котик Лілію Олександрівну.

24.06.2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти I-III ступенів с.Носівці

13:34 01.07.2021

З днем Конституції України!

Хай вам сіється, родиться Золоте зерно Доля приходить під ваше вікно Земля вквітчається, цвітом, калиною Сонце всміхається над Україною.З Конституції України!

11:57 29.06.2021

У Кунківській громаді проведено конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Носівці Кунківської сільської ради.

У зв’язку із закінченням терміну дії строкового трудового договору керівника ЗЗСО І – ІІІ ступенів с.Носівці Кунківської сільської ради 24 червня 2021 року у Кунківській громаді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника вищезазначеного закладу освіти.

11:36 25.06.2021