Ринок землі в Україні. Зміни з 1 липня 2021 року

З 1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 31 березня 2020 року № 552-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» (далі – Закон). Даний Закон відкриває ринок землі сільськогосподарського призначення в Україні.

09:24 10.08.2021

7 липня у селі Носівці відбулося свято Івана Купала!

7 липня у селі Носівці відбулося свято Івана Купала! Висловлюю ширу подяку працівникам Носовецького будинку культури за гарний виступ, керівникам і працівникам "ПрАТ МХП Зернопродукт " Olena Korinchuk Вікторія Петренко за спонсорську підтримку. Усім присутнім за активну участь у конкурсах та присутність на святі. Хочу усім побажати , нехай купальське вогнище очистить вас від усіх хвороб та негараздів. А легендарний цвіт папороті дає віру у надзвичайне та дивовижне. Вітаю усіх з днем Івана Купала! З повагою староста Цимбал В.В.

11:10 08.07.2021