До 209-Ї річниці з дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2023 08:56

У ці березневі дні минає 209 річниця від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.

Ім’я славетного поета давно стало символом нашої нації. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

Творчість Шевченка – джерело пізнання і натхнення. Його мрії, біль і тривоги – безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю.

Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі. Добра вам! І хай щастить нам усім!

Слава Україні!

З повагою,