ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності » та Постанови КМУ  «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів  містобудівної документації на місцевому рівні»,       ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розпорядження голови Гайсинської райдержадміністрації   від 27 липня  2020року  «Про розробку  детального плану територій для суспільних потреб (створення спортивного тиру для проведення навчально-тренувальних занять і змагань із спортсменами, військовослужбовцями  та  підрозділами поліції),  розташованої на території  Кунківської сільської ради  (за межами населеного пункту)  Гайсинського району Вінницької області»  14 вересня 2020 року

у  приміщенні Кунківської сільської ради   о  10-00 годині буде проведено громадські слухання з даних питань.

З метою проведення громадського обговорення на офіційному сайті Кунківської сільської ради за адресою: https://kunkivska-gromada.gov.ua/ оприлюднена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки у складі містобудівної документації «Детальний план території для суспільних потреб (створення спортивного тиру для проведення навчально-тренувальних занять і змагань із спортсменами, військовослужбовцями та підрозділами поліції), розташованої на території Кунківської сільської ради (за межами населеного пункту) Гайсинського району Вінницької області», розроблений на підставі завдання на проектування, розпорядження Гайсинської районної державної адміністрації від 27 липня 2020 року №148. Строк громадського обговорення заяви – 15 днів з дати оприлюднення даного повідомлення. Контактна особа - сільський голова, Безбах Василь Віталійович, тел.:0633196553. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси: Кунківська сільська рада 23713, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Кунка, вул. Українська, буд. 61 корпус А; тел.: (04336) 2-11-71; email:kunka_selo@ukr.net Контактний сайт: https://kunkivska-gromada.gov.ua/ Термін подання зауважень і пропозицій становить не менше 15 днів з дня оприлюднення повідомлення.

15:53:53 12.10.2021