Оголошення

Запрошуємо на вебінар на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах»!

27 липня 2020 року о 11.00 год. Відбудеться вебінар на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах». Бажаючих підприємців Кунківської ОТГ прийняти участь у вебінарі запрошуємо в адмінбудинок Кунківської сільської ради.

10:39:12 24.07.2020

04 червня 2020 року о 10:00 годині в приміщенні Кунківської сільської ради відбудеться 30 сесія Кунківської сільської ради 8 скликання. Масковий режим обов'язковий.

10:25:52 26.05.2020