20 лютого - День Пам’яті Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2023 11:42

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні – відважних воїнів, які своїми щирими прагненнями до кращого майбутнього, силою духу, незламним патріотизмом і ціною власного життя змінили хід історії нашої Держави.

Трагічної зими 2014 року під час Євромайдану та Революції Гідності, наймасштабнішого протесту в новітній історії України, згуртовані відвагою, свободою, єдністю, гідністю та честю українці, озброєні лише бруківкою та любов’ю до України, вийшли на Майдан боротися за свої права і свідомий демократичний європейський вибір.

Події дев'ятирічної давності, що відбулися тоді у столиці, забрали життя близько ста осіб, ще кілька десятків зникли безвісти, і більше тисячі були поранені.

Ті криваві дні залишили глибокий шрам на обличчі історії Української Держави, проте у наших серцях завжди житиме пам’ять про Небесну сотню – лицарів честі, котрі своєю самопожертвою у мирній боротьбі поклали голови во ім’я вищих ідеалів  та за щирі прагнення жити у вільній країні.

Герої не вмирають!

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!

З повагою,