“16 днів проти насильства”

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція “16 днів проти насильства” основною метою акції є:

14:34 25.11.2021

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ  У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ГАЙСИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ.

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ГАЙСИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ.

Гайсинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області просить опублікувати на офіційному сайті Вашої Громади слідуючу інформацію:

14:13 22.11.2021

Роль пробації в гуманізації системи виконання покарань!

Пробація в Україні розвивається з урахуванням європейських стандартів, сучасних інструментів роботи з правопорушниками та кращих міжнародних практик  застосування альтернативних ув’язненню видів покарань. Важливим кроком в цьому напрямку є прийняття Закону України «Про пробацію». Інститут пробації зорієнтований на посилення безпеки суспільства шляхом профілактики правопорушень та виправлення засуджених.

11:00 22.11.2021

В Україні оновлено рівні епіднебезпеки

За тиждень із 13 до 19 листопада в Україні виявили 124 481 нових випадків COVID-19, зокрема, захворіли 8 968 дітей та 2 141 медичні працівники. Госпіталізували 26 519 людей, летальних випадків — 4 624. Одужали 131 842 людей.

09:42 22.11.2021

Відсьогодні Вінниччина – в «червоній зоні» епідемічної небезпеки.

Чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулось 16 листопада в облдержадміністрації. Головував на засіданні комісії Голова ОДА Сергій Борзов. На порядку денному – питання щодо запровадження «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки на території Вінницької області.

11:38 18.11.2021