Привітання з Днем радіо, телебачення та звязку.

Дата: 16.11.2023 09:09

Шановні працівники  радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро та сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують вас у повсякденному житті. Важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова.

В день вашого професійного свята бажаємо усім міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Миру та благополуччя вам і вашим сім’ям!

З повагою-

Сільський голова

Кунківської ТГ                                                                                       Василь БЕЗБАХ