Шановні мешканці Гайсинського району – не ігноруйте сигнали «Повітряної тривоги»

Нагадуємо вам про дотримання правил під час повітряної тривоги. Повітряна тривога оголошується у випадках надзвичайних ситуацій, зокрема при небезпеці з повітря, що несе загрозу для життя та здоров'я людей.

08:54 29.02.2024

ГУ ДСНС у Вінницькій області інформує

Гайсинське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області нагадує, що за чинним законодавством, порушники правил пожежної безпеки нестимуть адміністративну та кримінальну відповідальності.

14:42 28.02.2024

Погоджуєшся працювати «в тіні» - позбавляєш себе соціального захисту та державних гарантій

За даними статистики понад 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем. В умовах дії воєнного стану ця цифра  помітно зросла.  Найчастіше працювати «в тіні» погоджується   молодь, котра шукає підробітки і пенсіонери, котрі  переживають за соціальні виплати. Найбільш вразливі галузі – сільське господарство, будівництво, торгівля.

16:45 26.02.2024