8 та 9 травня, на території Кунківської територіальної громади відбулося покладання квітів та вінків з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945).

8 та 9 травня, на території Кунківської територіальної громади відбулося покладання квітів та вінків  з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945).

09:52 13.05.2021

28 квітня 2021 року о 9:00 відбулася нарада з працівниками культури Кунківської сільської ради, на якій обговорювалось питання відзначення Дня примирення та Дня Перемоги. У зв’язку з обмеженнями через хворобу COVID – 2019 було прийнято рішення провести заходи без зібрання громадян у вигляді усних журналів, та покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам.

08:45 30.04.2021

20 квітня 2021 року у с.Кунка поблизу адмінприміщення сільської ради відбулась акція озеленення. Працівники сільської ради на чолі з Кунківським сільським головою Василем Безбахом,  КП «Зеленич»,  місцева пожежна команда, дружно та злагоджено працювали, турбуючись про довкілля та красу рідного краю! Посадковий матеріал для озеленення придбала продовольча компанія «Зоря Поділля». Долучилися до «зеленої» акції також працівники компанії та представники громадської організації «Майбутнє починається сьогодні» .Спільними зусиллями було висаджено 108 саджанців ялини звичайної та голубої, туї верескової та калини. В майбутньому вони стануть окрасою скверу поблизу приміщення сільської ради та зеленою огорожею навколо спортивного майданчика.

09:02 21.04.2021

9 квітня 2021 року с.Сокільцях було проведено благоустрій території п‘ятника загиблих воїнів за технічної підтримики «Зоря поділля» яке надало автовишку.

11:11 12.04.2021