Привітання з Днем Єднання

16 лютого український народ відзначає День Єднання. Свято, яке покликане зміцнити стійкість українського народу в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

11:22 16.02.2024

Інформує прокуратура

«Ухилився від призову на строкову військову службу та від призову на військову службу під час мобілізації – відповідай відповідно до закону" Відповідно до Законів України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, “Про військовий обов’язок і військову службу” громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу, призову за мобілізацією, військового обліку або спеціальних (перевірочних) зборів, несуть й кримінальну відповідальність згідно із законодавством.

11:52 13.02.2024

Що мають знати власники тварин про африканську чуму свиней (АЧС)

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території Гайсинського району Гайсинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області рекомендує власникам, які утримують поголів’я свиней посилити заходи з профілактики та попередження занесення збудника африканської чуми свиней.

09:40 02.02.2024