Дотація за утримання молодняку ВРХ

На Вінниччині розпочалась виплата фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби   Завдяки Урядовій програмі на Вінниччині в минулому році 14,5 тис. фізичних осіб, які утримували молодняк великої рогатої худоби отримали  31,6 млн. грн. дотації.

13:40 10.07.2019

Сходи громадян Кузьминецького старостинського округу.

16.04.2019 відбулися сходи громадян Кузьминецького  старостинського округу.В.о. старости  Щаслива Л.П. прозвітувала перед  громадянами про виконану роботу,звернувшись до жителів села з промовою: «Згідно закону України «Про  місцеве самоврядування» староста, сільський, селищний голова звітує перед громадою за проведену роботу, не рідше 1 разу в рік. Тому, дозвольте представити перед Вами звіт про роботу старости з виконання власних та делегованих повноважень протягом 2018 р.

16:37 18.04.2019