Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання.

13:24 31.01.2022

27 січня – День пам’яті жертв Голокосту.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 05.07.2011 № 3560-VI «Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру» в Україні щорічно 27 січня відзначається День пам’яті жертв Голокосту.

10:13 27.01.2022

Вінницька обласна програма «Питна вода»: громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого.

Вінницька обласна Рада 1 січня 2022 року розпочала прийом документів для участі в конкурсному відборі проєктів будівництва/реконструкції мереж і споруд водопостачання та водовідведення у рамках  обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки.

14:42 17.01.2022

День св. Миколая усі чекають з нетерпінням, адже це пора солодких подарунків для дітей, а для дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування, це свято має особливе значенння. Тож працівниками служби у справах дітей, сім'ї та молоді, за участі голови Кунківської територіальної громади Василя Безбаха та народного депутата Миколи Кучера, було надано солодкі подарунки дітям - сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування. Діти залишилися вдячними і задоволені солодкими подарунками.

14:22 17.12.2021

З нагоди професійного свята - дня місцевого самоврядування Грамотами Гайсинської районної ради за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток громади були відзначені.

12:05 15.12.2021