Привітання з Днем рятівника

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту, пожежної охорони, аварійно-рятувальних служб!    Щиро вітаю з професійним святом-Днем рятівника!Ризикуючи своїм життям, ви першими дивитеся в очі небезпеці та приходите на допомогу під час пожеж, повеней, снігопадів та інших стихійних лих і приймаєте відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей. Ваша робота – це не просто праця - це справжня місія. Місія допомоги людям.Щиро дякую вам за віддану, важку, щоденну працю, за відчуття безпеки та спокою, яке мають мешканці нашої громади завдяки Вашій постійній роботі.Бажаю Вам щастя, міцного здоров’я, добра, якомога менше тривожних викликів, прихильності долі вам та Божого захисту повсякчас! Якнайшвидшої Перемоги над підступним ворогом!

12:43 17.09.2023

16 вересня - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

15:10 13.09.2023

29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і державну цілісність України.

29 серпня ми вшановуємо хвилиною мовчання та молитвою пам’ять Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

09:50 29.08.2023

На сесії обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною»

25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзоввручили Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

14:00 28.08.2023