20 лютого - День Пам’яті Героїв Небесної Сотні!

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні – відважних воїнів, які своїми щирими прагненнями до кращого майбутнього, силою духу, незламним патріотизмом і ціною власного життя змінили хід історії нашої Держави.

11:42 20.02.2023

«Міру покарання за злочини проти власності визначить суд»

Із початком війни на території України введено воєнний стан, а згодом прийнято закони, якими внесено зміни до Кримінального кодексу України (КК України), якими посилено кримінальну відповідальність за ряд злочинів в умовах воєнного стану.

16:19 25.01.2023

Шановні жителі громади!

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

15:12 22.01.2023

Шановні жителі Кунківської громади!

Прийміть щирі вітання із  найвеличнішим релігійним святом, небо і земля торжествують – Христос Рождається. З цим світлим святом вітаємо усіх, хто сьогодні збереться за родинним, дружнім столом. Нехай Різдво буде радісним, світлим, кожна родина святкує разом в злагоді та спокої славить Добру Новину і молиться за щасливе повернення наших воїнів і мир у державі!

09:33 06.01.2023