29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і державну цілісність України.

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

11:11 29.08.2022

208 кисневих концентраторів отримають центри первинної медико-санітарної допомоги в 14 громадах Вінниччини

29 липня на черговій 27-й сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про передачу 208 кисневих концентраторів центрам первинної медико-санітарної допомоги територіальних громад. Медичне обладнання було придбано за кошти субвенції з державного бюджету. Зокрема, кисневі концентратори  отримають такі громади:

14:48 01.08.2022

УВАГА! РГК "Вінницягаз" інформує!

Передача показань лічильника газу здійснюється за тим самим особовим рахунком, яким ви користувалися до 1 травня поточного року

14:07 29.07.2022

Шановні жителі нашої громади щиро вітаємо Вас зі святом Івана Купала!

Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла і світла та виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини. Івана Купала співпадає з днем народження Іоанна Хрестителя Предтечі, який навчав, хрестив людей, вчив бути справедливими один до одного. Це возвеличення сонця,  землі, води і вогню,  сили природи і ії краси, нашого могутнього родоводу і глибокої духовності. Його відзначення стало добрим звичаєм  для наших сучасників. Адже всі разом ми – велика дружна родина, яка бере свій початок в одвічній мудрості далеких предків та їх розумінні навколишнього світу.

11:49 07.07.2022