24 лютого 2022 року о 10 годині у приміщенні залу засідань Кунківської сільської ради відбудеться позачергова  15 сесія 8 скликання. На сесію запрошуються депутати сільскої ради, керівники підрозділів.

09:18 16.02.2022

На Вінниччині започатковано постійну акцію на вшанування пам’яті загиблих воїнів - захисників України «Живі, поки пам`ятаємо..»

Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть. Національна пам'ять українців зберігає спомини про подвиги та жертовність наших пращурів на цьому важкому шляху. Від 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні, учасники АТО/ООС на Сході України.

12:50 02.02.2022

Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання.

13:24 31.01.2022

27 січня – День пам’яті жертв Голокосту.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 05.07.2011 № 3560-VI «Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру» в Україні щорічно 27 січня відзначається День пам’яті жертв Голокосту.

10:13 27.01.2022

Вінницька обласна програма «Питна вода»:  громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого.

Вінницька обласна програма «Питна вода»: громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого.

Вінницька обласна Рада 1 січня 2022 року розпочала прийом документів для участі в конкурсному відборі проєктів будівництва/реконструкції мереж і споруд водопостачання та водовідведення у рамках  обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки.

14:42 17.01.2022