У другу неділю травня традиційно в усьому світі святкують Міжнародний день матері.

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть сильним воїном, стояла жінка - його мати. Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя і сьогодні ми вітаємо усіх хто причетний і носить звання «МАМА»,від щирого серця бажаємо,  щоб вас завжди оточували турботою близькі люди, щоб кожен день починався з посмішкою, здоров'я з роками не підводило і щоб ви були по-справжньому щасливі!  https://youtu.be/bzdhuwtOBaY

15:18 08.05.2022

Україна відзначає 8 травня за європейською традицією – як День пам’яті та примирення і вшанування жертв Другої світової війни

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва. Крім цього, РФ системно знецінює, перекручує та маніпулює моральним спадком учасників Другої світової війни та перемоги над нацизмом, і ці дії набувають особливого розмаху до 9 травня.

18:57 07.05.2022

18:57 07.05.2022

Національна поліція України інформує

Недопущення дестабілізації ситуації в районі, забезпечення публічного порядку та громадської безпеки – пріоритетні напрямки роботи поліції

10:33 03.05.2022

26 квітня - День Чорнобильської Трагедії

Тридцять  шість років тому, 26 квітня о першій годині 26 хвилин на Четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету. Чорнобиль нагадав цілому світу, що в самому серці Європи живе великий народ. Світ спочатку почув слово «Чорнобиль», а потім таке незвичне – «Україна». А для багатовікової історії України – Чорнобиль став ще однією трагедією в хронології духовного і фізичного знищення нації. 1986 рік – аварія на Чорнобильській АЕС назавжди залишиться в наших серцях вічним болем. Наслідки аварії страшні. Це мільйони людей, які постраждали від радіації. Виведена з господарського обігу частина території України під назвою «зона відчуження» – це сільськогосподарські землі, лісові масиви та водоймища. Зона відчуження – злочинна, мертва зона, яка охоплює 2712 кв. км . Для когось це можливо і «зона відчуження», а для нас це Батьківщина. Це відірваний від України і змордований край Батьківщини. Це наша зона Національної трагедії. Повернімося в той страшний квітень 1986 року...

14:52 26.04.2022

Національна поліція України інформує

За період з 18 по 24 квітня 2022 року до Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 431 повідомлення та заява громадян про злочини та інші події, з них 43 з ознаками кримінальних правопорушень

10:51 26.04.2022

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

24 квітня 2022 року, до світлого Великоднього свята у всіх закладах культури та бібліотеках Кунківської ТГ пройшла культурно - мистецька акція "Христос воскрес! Воскресне Україна!"

09:10 25.04.2022