Нагородження переможців конкурсу «Професійне зростання»

Дата: 30.05.2024 08:53

29 травня 2024 року відбулось нагородження переможців конкурсу «Професійне зростання» від громадського об‘єднання «Ми - Вінничани»!

Спільно з народним депутатом Микола Кучер та партнерами Фонд "МХП-Громаді" привітали кращих з кращих представників соціальної та гуманітарної галузей, які взяли участь у конкурсі міні-грантів та виграли до 10 000 гривень на своє професійне вдосконалення та на реалізацію творчих ідей у своїх колективах, громадах.

Серед 20-ти щасливчиків була і педагог-організатор Кузьминецької ЗЗСО І-ІІІ ст.

Оксана Віталіївна Нагорна  з проектом «Памʼятні миті в скарбничку приємних спогадів»(Закупівля банера та супутнього обладнання)

Як зазначив голова громадського об‘єднання «Ми - Вінничани» Валерій Коровій, хоча допомога фронту залишається пріорітетним напрямком діяльності нашої організації, але високий запит суспільства на розвиток попри війну та важкі часи всиляє непохитну віру в українців і в майбутнє нашої держави!