«Міру покарання за злочини проти власності визначить суд»

Із початком війни на території України введено воєнний стан, а згодом прийнято закони, якими внесено зміни до Кримінального кодексу України (КК України), якими посилено кримінальну відповідальність за ряд злочинів в умовах воєнного стану.

16:19 25.01.2023

Шановні жителі громади!

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

15:12 22.01.2023

Шановні жителі Кунківської громади!

Прийміть щирі вітання із  найвеличнішим релігійним святом, небо і земля торжествують – Христос Рождається. З цим світлим святом вітаємо усіх, хто сьогодні збереться за родинним, дружнім столом. Нехай Різдво буде радісним, світлим, кожна родина святкує разом в злагоді та спокої славить Добру Новину і молиться за щасливе повернення наших воїнів і мир у державі!

09:33 06.01.2023

Привітання з Днем Святого Миколая!

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій. І сьогодні такими чародійники, які подарували діткам радість та святковий настрій стали: народний депутат України Микола Іванович Кучер, Кунківська сільська рада, а також фермерські господарства громади. Ми звертаємось до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно. Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей. Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей. Щиро бажаємо, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, задуми і мрії обов’язково здійснювалися, і в кожній домівці, в кожному куточку нашої землі запанував довгоочікуваний мир!

14:27 21.12.2022

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.    Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі.     Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Тож прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!     Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.     Величезна подяка волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.     Шановні військовослужбовці, бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною! Слава Україні! Героям Слава!

12:56 06.12.2022