ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

10:00 15.11.2023

Відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

08 листопада 2023 року у приміщенні Вінницького академічного обласного театру ляльок відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

10:41 10.11.2023