Дорогі медичні працівники!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом. Медичні працівники  відповідають за найдорожче, що має кожна людина – за здоров’я. Ви – опора у найскладніші хвилини життя, коли людина бореться за своє здоров'я та життя. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання. В ці останні нелегкі місяці, які стали справжінм випробуванням для українців, саме Ви були та залишаєтесь на передовій, як ангели-охоронці. Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! Дякуємо Вам за нелегку та відповідальну працю!

10:34 17.06.2022

УВАГА! 16 червня о 10:00год. відбудеться зустріч жителів громади з Начальником районної військової адміінстрації.

16 червня 2022 року о 10.00год. в приміщенні актового залу Кунківської сільської ради відбудеться зустріч жителів громади із Начальником  районної військової адміністрації спільно з сільським головою, представниками: Національної поліції у Вінницькій області, сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області, управління соціального захисту населення районної військової адміністрації та представника медицини.

08:49 15.06.2022

У другу неділю травня традиційно в усьому світі святкують Міжнародний день матері.

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть сильним воїном, стояла жінка - його мати. Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя і сьогодні ми вітаємо усіх хто причетний і носить звання «МАМА»,від щирого серця бажаємо,  щоб вас завжди оточували турботою близькі люди, щоб кожен день починався з посмішкою, здоров'я з роками не підводило і щоб ви були по-справжньому щасливі!  https://youtu.be/bzdhuwtOBaY

15:18 08.05.2022