14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.

09:40 14.12.2021

З 15 грудня на Вінниччині скасовують обмеження червоної зони епіднебезпеки.

3 грудня у режимі онлайн відбулось позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням Міністра розвитку громад та територій, першого заступника голови Державної комісії Олексія Чернишова.

09:38 14.12.2021

“16 днів проти насильства”

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція “16 днів проти насильства” основною метою акції є:

14:34 25.11.2021

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ГАЙСИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ.

Гайсинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області просить опублікувати на офіційному сайті Вашої Громади слідуючу інформацію:

14:13 22.11.2021