Патрулювання, оперативне реагування на виклики, допомога населенню: поліція Гайсинщини на варті правопорядку та захисту населення району

За період з 11 по 17 квітня 2022 року до Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 382 повідомлення та заяв громадян про злочини та інші події, з них 32 з ознаками кримінальних правопорушень.

14:05 18.04.2022

Національна поліція України інформує!

За період з 4 по 10 квітня 2022 року до Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 436 повідомлень та заяв громадян про злочини та інші події, з них 39 з ознаками кримінальних правопорушень

09:28 13.04.2022

В Україні скасували ЗНО: як вступатимуть до вишів у 2022 році

Зовнішнє незалежне оцінювання для вступників у 2022 році скасували, іспитів в університетах також не проводитимуть. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет в ефірі всеукраїнського телемарафону.

16:38 11.03.2022

Генеральний штаб ЗСУ: загальні бойові втрати противника з 24.02 по 11.03 Роздрукувати

Загальні бойові втрати противника з 24.02 дпо 11.03 орієнтовно склали: особового складу - понад 12 тисяч осіб, танків ? 353 од, ББМ ? 1165 од, артилерійських систем –125 од, РСЗВ - 58 од, засоби ППО - 31 од, літаків – 57 од, гелікоптерів – 83 од, автомобільної техніки - 558 од, кораблі / катери - 3 од, цистерн з ПММ - 60, БПЛА оперативно-тактичного рівня - 7, Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.

16:32 11.03.2022

Оперативна обстановка на дипломатичному фронті

Станом на 10:00 7 березня у 12-ий день тотального спротиву українського народу проти збройної агресії Російської Федерації глобальні санкції болісно б’ють по економіці та елітам Росії. Невдоволення російського суспільства зростає. Про це повідомляє Міністерство зовнішніх справ України. Україна координує зусилля з міжнародними партнерами, аби змусити державу-агресора платити найвищу ціну за її війну проти українського народу та найскоріше її зупинити.

18:13 07.03.2022