Привітання з Днем Матері

Дата: 12.05.2024 08:00

Фото без опису

12 травня в Україні відзначається день Матері – найдорожчої людини для всіх від маленького до великого! Це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з дитинства і до останніх днів несе з собою образ своєї мами, яка простить , зрозуміє і буде завжди любити, не дивлячись ні на що.

Дорогі матері, бабусі, жінки! Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Дякую і в ноги вклоняюся всім матерям, чиї сини і дочки зараз стали на захист України та боронять рідну Неньку від російських окупантів, за те що виховали справжіх Воїнів. Дякую за Ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов. Нехай Вас Бог береже. Дочекайтесь своїх Героїв!

Низько схиляю голову перед матерями наших Героїв, які віддали своє молоде життя в боротьбі за Україну. Ваші діти – Герої, і їхні імена будуть навіки викарбувані в наших серцях, в історії нашої громади, історії України!

Всім матерям бажаю, щоб Вас любили і цінували Ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай завжди приходять діти і дарують Вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану, щиру любов!

Перемоги і миру всім нам, міцного здоров’я, радості, любові Вам матері! Довгих років життя на радість дітям, онукам, правнукам. Опіки і благодаті від Матері Божої!

З повагою та найкращими побажаннями, Кунківський сільський голова Василь БЕЗБАХ .