22 червня, працівниками закладів культури, старостами та головою Кунківської територіальної громади відбулося покладання квітів до пам’ятників.

09:04 23.06.2021

Десь захисту дітей яке відбулося в Подільському зоопарку м.Вінниця

Завдячуючи організаторам Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, 03.06.2021 року діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти віськовослужбовців які беруть безпосередню участь в Операції Об‘єднаних сил, діти із багатодітних сімей Кунківської сільської ради, відвідали обласне свято «Дитинство-країна мрій», до дня захисту дітей, яке відбулося в Подільському зоопарку м.Вінниця. Дітям було організовано ескурсію Подільським парком зоопарком, розважальна програма з аніміторами, а також відвідування парку динозаврів. На кожну дитину чекали приємні несподіванки, подарунки та солодощі.

12:23 07.06.2021

День захисту дітей  третьокласники провели весело та цікаво.

День захисту дітей третьокласники провели весело та цікаво.

День захисту дітей третьокласники провели весело та цікаво. Розфарбовуючи малюнки, дітки пригадали свої права, також створилися колективну роботу, побували в гостях у казкових героїв. Дитинство – це чудова пора, тому нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їхню підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.

09:48 02.06.2021