9 квітня 2021 року с.Сокільцях було проведено благоустрій території п‘ятника загиблих воїнів за технічної підтримики «Зоря поділля» яке надало автовишку.

11:11 12.04.2021

Розпочалися роботи з благоустрою населених пунктів.

На території Кузьминецького старостинського округу Кунківської сільської ради за технічної підтримки ТОВ ПК «Зоря Поділля» розпочалися роботи з благоустрою населених пунктів, а саме: впорядкування підлегої території біля сільського будинку культури с.Кузьминець та Кузьминецької школи.

10:58 09.04.2021

2 квітня 2021 року відбулась зустріч з підприємцями та фермерами, що проживають на території села Щурівці.

2 квітня 2021 року відбулась зустріч з підприємцями та фермерами, що проживають на території села Щурівці, по  питанню облаштування  під'їздної  дороги до села Щурівці. Було вирішено, що під'їздна дорога до села Щурівці буде відремонтована за рахунок місцевих підприємців та підприємств. Будемо надіятись на взаємну співпрацю.

12:06 05.04.2021

Основні вимоги щодо безпечного застосування засобів захисту рослин

Пріоритетом  застосування засобів захисту рослин повинні бути інтегровані та інші елокологічно безпечні заходи щодо захисту рослин, а також гарантування безпеки здоров’я людини та охорони довкілля при здійсненні заходів щодо захисту рослин.

14:09 16.03.2021

12 березня 2021 року  з 9:00 по 12:00 години здійснюватиметься прийом громадян Кунківської об’єднаної територіальної громади працівниками Пенсійного фонду України у Вінницькі області.

Виконавчий комітет Кунківської сільської ради повідомляє,  що 12 березня 2021 року  з 9:00 по 12:00 години в адмінприміщенні  Кунківської сільської ради за адресою с.Кунка вул. Українська 61 корпус А здійснюватиметься прийом громадян Кунківської об’єднаної територіальної громади працівниками Пенсійного фонду України у Вінницькі області.

15:00 11.03.2021

02 березня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань Кунківської сільської ради відбулась  позачергова 4 сесія Кунківської сільської ради 8 скликання

02 березня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань Кунківської сільської ради відбулась позачергова 4 сесія Кунківської сільської ради 8 скликання

02 березня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань Кунківської сільської ради відбулась позачергова 4 сесія Кунківської сільської ради 8 скликання. На сесію прийшли депутати сільської ради, старости округів, керівники відділів