14 травня- День Матері

Дата: 14.05.2023 11:06

Дорогі матері, бабусі, жінки!

Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина.

Однак, в нашій країні триває війна, де щодня вмирають кращі діти матерів, кращі сини і дочки України. Тому багато матерів нашої країни зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки, не скажуть таке миле кожному серцю слово «мама». Ваші діти, шановні матері – Герої! А Герої не вмирають, вони просто йдуть…Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях.

Дякуємо вам за ваших синів, за ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов.

Дякуємо вам за ласку і ніжність, за довгі та безсонні ночі, за переживання та турботу, за напутні слова і благословення, за мудрі поради та безмежну любов.

Щастя і здоров’я всім вам, дорогі матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього – благословення! Зичу вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам!

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у ваші оселі!

З повагою,

сільський голова Кунківської ТГ                                                                Василь БЕЗБАХ