Привітання з Днем усиновлення

Дата: 15.09.2023 14:04

Шановні усиновителіопікуни/піклувальники!

Указом Президента України 455/2023  цього року 17 вересня відзначатиметься День усиновленняЦей день став святом для родинякі подарували і дарують дітямкотрі залишилися без піклування батьківсвій дімтеплосвою любов та сімейний затишок.

Чужих дітей не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали у любові, особливо зараз, коли внаслідок рашистської агресії чи не щодня українські діти стають сиротами.

Усиновити дитину-сироту – найщиріший вияв людського милосердя.

Усиновлення — це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини, і дорослого. І тому саме напередодні такого свята хочеться від щирого серця привітати тих відважних батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину. Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість завжди живуть у Ваших оселях! Нехай завжди панують спокій і затишок, щастя, добробут та родинне благополуччя! Адже бути батьками — це один із найважливіших обов’язків, який доводиться виконувати у житті, але водночас найбільш цікавий та гідний старань.

Прийміть доземний уклін та слова великої вдячності за небайдужість до дитячої долі. Миру усім нам та Перемоги!

Зі святом Вас!

З повагою, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді Кунківської сільської ради

Наталія ТРІФОНОВА