Привітання сільського голови з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2024 11:00

Фото без описуДОРОГІ ДІТИ! ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Щиро вітаю Вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Водночас це й свято батьків - тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Діти — маленькі частинки великого щастя, чудо, яке наповнює життя кожного дорослого щирою  радістю і теплотою. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті- решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов"ю кожне дитяче серце, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю  нашої громади і всієї України. Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою душею, впевненими в собі.
Бажаю, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків.
Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.

З повагою сільський голова

Кунківської ТГ                       Василь БЕЗБАХ