Привітання сільського голови з Великоднем

Дата: 05.05.2024 07:45

Фото без описуШановні жителі Кунківської територіальної громади!

Від усього серця щиро вітаю із найсвітлішим весняним святом – Великоднем! Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю та мир який ми дуже чекаємо. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави. Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.

З повагою-

Сільський голова