Привітання сільського голови з Днем працівників житлово-комунального господарства

Дата: 17.03.2024 08:00

Фото без описуШановні працівники житлово–комунального господарства та побутового обслуговування населення!

З  великою вдячністю за роботу та наполегливість вітаю вас із професійним святом!

Ваша  робота – як повітря. Поки вона виконується – її не помічають, та кожен мінімальний збій у цій системі відразу викликає шквал емоцій у споживачів. Тож  хай  святковий день, стане виявом поваги до всіх, хто своєю працею створює комфорт, чистоту і порядок в нашій громаді. Дуже багато залежить у вашій роботі й від подяки споживачів, які цінують та поважають таку необхідну працю робітників цієї галузі. Адже комунальники працюють для людей, а в цьому дуеті кожна сторона має свої функції. Попереду ще багато роботи, та відповідальне ставлення до своєї справи є запорукою успішного розвитку житлово-комунального господарства.

Бажаю вам, щоб кожен наступний рік додавав оптимізму, відчуття задоволення, бадьорості духу і достатку, а доля щоб подарувала вам багато щасливих квітучих літ та мирного неба над головою!

З повагою-

Сільський голова