Звернення сільського голови Кунківської ТГ з нагоди дня українського добровольця

Дата: 14.03.2024 10:59

Шановні бійці добровольчих формувань, добровольці Збройних Сил України!

Вас називають справжніми українцями, тих, хто першими – за покликом душі та серця – стали на захист своєї країни.

Це свято мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Ви, сильні духом чоловіки і жінки. В мирному житті ви були різними за професіями, за вподобаннями, за смаками. Але єдиним у вас є почуття великої любові до рідної країни та прагнення, щоб Україна була мирною, могутньою, квітучою і вільною державою.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам'ять!

Сьогодні пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних Сил України добровольці боронять українську землю від російської орди. Ви - Герої України.

Тож прийміть щирі вітання з нагоди Дня українського добровольця із побажаннями завжди залишатися принциповими, мужніми. Бажаємо вам, шановні захисники-добровольці, міцного здоров’я, щастя та злагоди у родинах, удачі у всіх починаннях та мирного неба на нашій землі!

З повагою-

Сільський голова