Привітання сільського голови з Міжнародним жіночим днем

Дата: 08.03.2024 08:07

Дорогі, любі жінки!
З першим подихом весни та з весняними першоцвітами до нас приходить свято краси і жіночності - Міжнародний день прав жінок та миру.
Сьогодні жінки відіграють важливу роль в управлінні державою, успішно працюють на виробництві та в бізнесі, несуть службу в Збройних Силах України, працюють у силових структурах, докладають зусилля для становлення миру в Україні, займаються громадською діяльністю, волонтерством та ще багатьма важливими справами.
Цей день – ще одна гарна нагода, аби висловити вам величезну любов і повагу. Адже усе найдорожче, що є у житті, пов’язане з жінкою. Жінка дарує життя, жінка створює і береже тепло сімейного вогнища, жінка – наповнює будні світлими, яскравими фарбами, жінка надихає нас, чоловіків, на добрі вчинки та справи.
Тож сердечно бажаю Вам весняної краси та чарівності, міцного здоров’я, благополуччя і злагоди в сім’ях, здійснення всіх мрій і сподівань.
Хай щаслива посмішка супроводжує кожен день Вашого життя і зігріває всіх, хто поруч.

З повагою-
Сільський голова