27 лютого 2024 року відбувся ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" серед команд закладів освіти Кунківської ТГ зі змагань з футзалу.

Дата: 28.02.2024 14:21

Фото без опису

В рамках проведення загальнодержавного проєкту "Пліч-о-пліч", який проходить за ініціативи Президента Володимира Зеленського та на виконання наказу начальника ОВА Сергія Борзова, 27 лютого 2024 року на базі Закладу загальної середньої освіти І-ІІІст. с.Кунка  з-за підтримки Громадського Об’єднання «МИ – Вінничани»,   відбувся  ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" серед команд закладів освіти Кунківської ТГ зі змагань з футзалу.

За підсумками проведених змагань визначено переможців серед команд:

І місце - команда ЗЗСО І-ІІІст. с.Кунка

ІІ місце – команда ЗЗСО І-ІІст. с.Мітлинці

Подяка тренерам, уболівальникам та всім, хто об’єднує, активно підтримує і надихає команди! А нашим юним спортсменам бажаємо нових яскравих вражень та високих здобутків!