20 лютого 2024 року розпочався ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" серед команд закладів освіти Кунківської ТГ зі змагань з волейболу.

Дата: 23.02.2024 09:04

Фото без опису

В рамках проведення загальнодержавного проєкту "Пліч-о-пліч", який проходить за ініціативи Президента Володимира Зеленського та на виконання наказу начальника ОВА Сергія Борзова, 20 лютого 2024 року на базі Закладу загальної середньої освіти І-ІІІст. с.Кунка  з-за підтримки Громадського Об’єднання «МИ – Вінничани»,   розпочався ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" серед команд закладів освіти Кунківської ТГ зі змагань з волейболу.

До учасників змагань з вітальним словом звернулись сільський голова Кунківської ТГ Василь Безбах  та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кунківської сільської ради Микола Мехед.

За підсумками проведених змагань визначено переможців серед команд:

Дівчата:

І місце – команда ЗЗСО І-ІІІст. с.Кунка

ІІ місце – команда  у складі  ЗЗСО І-ІІІ ст.. сіл Кузьминці, Носівці, ЗЗСО І-ІІст. с. Мітлинці.

Юнаки:

І місце - команда ЗЗСО І-ІІІст. с.Кузьминці

ІІ місце – команда ЗЗСО І-ІІст. с.Мітлинці

ІІІ місце – команда ЗЗСО І-ІІІст. с.Кунка

Подяка тренерам, уболівальникам та всім, хто об’єднує, активно підтримує і надихає команди! А нашим юним спортсменам бажаємо нових яскравих вражень та високих здобутків!