Привітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 10:06

9 листопада - день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Культура – це не робота, а місія, яка несе добро, красу і наближає Перемогу України!

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона, як самобутність нації, ніколи не продається і не купується...

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру,танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу.

Люди культури-особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Тож у цей день щиро вітаємо всіх працівників культури з професійним святом, здоров'я вам і вашим близьким, творчих звершень і успіхів.

Перемоги якнайшвидшої нам усім та легкої праці в мирній рідній державі!!!

З повагою-

Сільський голова