13 жовтня на спортивному майданчику ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кунка

Дата: 16.10.2023 09:45

13 жовтня на спортивному майданчику ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кунка Кунківської сільської ради відбулися міжшкільні змагання з міні-футболу серед хлопців 5-7класів. Грали команди ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кунка, Кузьминець та збірної ТГ. Кожна команда показала свою мастерність на ігровому майданчику, тому що всіх об’єднувала спільна мета – бажання перемоги. Дивлячись це протистояння, можна сказати, що у нашій громаді – є достойні спортсмени. Змагання пройшли в теплій, дружній атмосфері, на позитивному емоційному фоні, а юні спортсмени показали гарні результати для свого віку. Зустріч закінчилася перемогою команди учнів Кузьминецької школи.

Захід проведено за пітримки громадського об’єднання «Ми – Вінничани».