Прийміть найщиріші вітання з Новим 2023 роком та світлим і радісним святом — Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2022 18:00

Рік 2022 був дуже складним, як для нашої громади так і для кожного з нас.

Дорогі жителі громади, колеги, вчителі, вихователі, лікарі, пожежники, приватні підприємці... звертаюся до вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості, нехай усі невдачі та неприємності залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів.

Особливі вітання всім нашим землякам, які змушені зустрічати свята далеко від своїх домівок, в окопах на бойовому посту,виконуючи благородну місію по захисту держави.

Нехай Різдвяні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення, а сяйво новорічної ялинки зігріє Ваші серця. Нехай у Ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!

Будьте здорові та щасливі!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою,

сільський голова Кунківської ТГ             Василь БЕЗБАХ