Шановні освітяни! Прийміть сердечні вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Дата: 30.09.2022 09:26

Висловлюю вдячність за невтомну працю, за великий талант і благородне покликання сіяти мудрість і знання, адже від вашого  уміння, майстерності, професіоналізму залежить успішне виховання і навчання  наших дітей.

Бажаю вам, працівники  освіти, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й людської шани. Нехай кожен ваш день розпочинається міцним здоров'ям, усмішкою, гарним настроєм, а завершується відчуттям задоволення. Думки і вчинки ваші  проміняться добром і щедрістю, освячуються любов'ю до дітей, радістю від вашої праці, а серця зігріваються щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.

З професійним святом!

З повагою,