Дорогі медичні працівники!

Дата: 17.06.2022 10:34
Кількість переглядів: 1941

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом. Медичні працівники  відповідають за найдорожче, що має кожна людина – за здоров’я. Ви – опора у найскладніші хвилини життя, коли людина бореться за своє здоров'я та життя.
Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання. В ці останні нелегкі місяці, які стали справжінм випробуванням для українців, саме Ви були та залишаєтесь на передовій, як ангели-охоронці.
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! Дякуємо Вам за нелегку та відповідальну працю!

З повагою,
сільський голова