Сприяння волонтера пробації до змін в житті після відбуття покарання

Дата: 13.06.2022 13:52

Сприяння волонтера пробації до змін в житті після відбуття покарання

Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Закону України «Про захист персональних даних», закону України «Про пробацію» та інших нормативно-правових актів.

Кожен вмотивований громадянин з активною громадською позицією може бути включений до складу волонтера пробації з метою допомоги у зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійснення наглядових заходів, наданні консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, у проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залучення до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту.

При співпраці з органом пробації, Ви маєте змогу взяти участь у допомозі субєктам пробації, які в силу обставин, важких умов життя, умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань, альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності.

Чекаємо майбутніх волонтерів за адресою: м.Гайсин, вул.Б.Хмельницького – 13, Вінницької області.

Начальник Гайсинського районного відділу № 2

філії Державної установи «Центр пробації»

у Вінницькій області

підполковник внутрішньої служби                     Наталія Вдовиченко