Ситуація в областях України станом на ранок 11 березня

Дата: 11.03.2022 16:33

Про ситуацію в регіонах України станом на 8.00 11 березня повідомляє Hromadske з посиланням на обласні державні адміністрації.

На Київщині були бої в Ірпені, Макарові та в районі Бородянки. Обстріл Білогородської та Бучанської громад, ракетний обстріл Баришівки, влучання в житлові багатоповерхівки та житловий сектор. Наразі інформація уточнюється. Область готується до евакуації населення з найбільш небезпечних населених пунктів.

Уночі російська авіація двічі бомбила Чернігів. Є руйнування житлового сектора, пошкоджено водогін: місто без водопостачання. Інформація про постраждалих уточнюється. Частина міста без опалення, понад половина – без світла. Комунальні служби здійснюють ремонт. Тривають оборонні бої біля Чернігова, ЗСУ здійснила декілька контратак у напрямку Києва. 10 березня з «Ураганів» обстріляли Ніжин: 2 загиблих і 8 поранених.

Сумщина: вночі бомбили Лебедин, російські літаки скидали бомби на житлові квартали та об'єкти критичної інфраструктури.

На Житомирщині ввечері та вночі було три повітряні тривоги. Інформації про руйнування та втрати наразі немає.

На Дніпропетровщині повітряна тривога тривала майже три години. По місту – три авіаудари. За попередньою інформацією, одна людина загибла.

Вночі окупанти влучили в електропідстанцію в П‘ятихатках у Харкові, винника пожежа, а також у гуртожитку поряд. За попередніми даними, постраждалих немає. У Харківській області тривають бої з російськими військовими в окремих напрямках.

Волинь: зранку на аеродромі біля Луцька були вибухи. Наразі ліквідовується пожежа. Попередньо – ракетні удари. Попередньо – є жертви.

На Луганщині тривають артобстріли Сєвєродонецька та Рубіжного із застосуванням систем залпового вогню. У Сєвєродонецьку багато загорянь у житлових будинках. У Рубіжному – пожежа у будинку для людей похилого віку. Пошкодження газоводу. До Лисичанська та Гірського, де тривалий час відсутнє водопостачання, налагоджено підвезення технічної води.

Донеччина: у Краматорську тихо. На Світлодарську окупанти пошкодили газогін високого тиску. Маріуполь в облозі, але під контролем України. Місто залишається в важкій ситуації.

На Івано-Франківщині вночі було відносно спокійно, одна повітряна тривога. Зранку ж – три авіаудари по місту.

У Запорізькій області ситуація контрольована, радіаційний фон залишається в межах норми.

Рівненщина, Вінниччина, Тернопільщина, Черкащина, Полтавщина – відносно спокійно, були повітряні тривоги.

У Херсоні ніч була спокійною. Під ранок – тяжкі сильні вибухи.

Ніч у решті регіонів минула спокійно.