Не вірте фейкам! На сайти райдержадміністрацій та громад області здійснено кібератаки Роздрукувати

Дата: 04.03.2022 19:37

Увага, здійснено кібератаки на сайти райдержадміністрацій та громад області. Про це повідомляє начальник Вінницької обласної військової адміністрації.Сергій Борзов.

Ворог розміщує нібито «звернення» Президента України Володимира Зеленського про підписання мирного договору з РФ! Не вірте фейкам!!! Українців не злякати, – говорить Сергій Борзов. – Сьогодні українська розвідка попередила про використання «діпфейків» із зображенням президента Зеленського. Комп'ютерні алгоритми навчилися «оживляти» фотографії, синтезувати голос людини, замінювати обличчя на певному відео.