Як не стати жертвою обману, лікуючись від інфекційної хвороби під час пандемії або епідемії?

Дата: 26.11.2021 12:45

Більшість громадян, особливо у великих містах, хоча б раз у житті ставали жертвами злочинів, чому нерідко сприяє їх власна легковажність.

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса запроваджує постійну рубрику, присвячену убезпеченню громадян від злочинів. Цю рубрику будуть вести провідні фахівці установи, які здійснюють дослідження із запобігання відповідним злочинам.

Пам’ятки з основними порадами покликані істотно знизити ризики стати потерпілим від тих чи інших злочинних проявів.

Лише кілька хвилин Вашої уваги можуть уберегти Вас і Ваших близьких від непоправного!