З-поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Цей день – перше вересня.

Дата: 01.09.2021 13:52

І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав  у вікна школярів закладу освіти с.Кузьминці , запрошуючи їх відзначити початок нового навчального року. А цьогоріч

він особливий – малеча Кузьминецької громади святкує новосілля –   дитячий заклад «Веселка» гостинно відчиняє двері для своїх відвідувачів. Красивих, радісних, схвильованих малюків  у цей день дружна шкільна родина приймала у свої обійми .

Віншували здобувачів освіти та малечу поважні гості, які завжди готові прийти на допомогу і приклали чимало зусиль, щоб створити комфортні умови для школярів у закладі , щоб найменші жителі нашої громади стали мешканцями нового садочка:  народний депутат України Кучер М.І. , Альчук Д.П. - заступник голови Гайсинської районної адміністрації ,  Безбах В.В. - голова   Кунківської сільської ради, Мехед М.М. - начальник відділу освіти Кунківської сільської ради,  Шрамко В.М. -  начальник відділу освіти Гайсинської міської ради, Клименков Р.О.-  голова фермерського господарства «АГРО-ЕКОПРОДУКТ»,  Кирилюк В.Ф. –адміністратор ТОВ ПК  «Зоря Поділля» ,  Щаслива Л.П. – ініціатор  створення садочка,  Благовісний С.І. , Новак О.Г.-  староста Кузьминецького старостинського округу .

Колектив закладу вдячний за підтримку, допомогу та розуміння , а школярі та малеча обіцяли віддячити гарними успіхами у навчанні і поведінці.