16 грудня 2020 року о 09:00 год. відбудеться засідання Виконавчого комітету Кунківської сільської ради

Дата: 10.12.2020 10:10

16 грудня 2020  року о 09:00 год. відбудеться засідання Виконавчого комітету Кунківської сільської ради

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

засідання виконавчого комітету Кунківської сільської ради 16.12.2020року

1.Прийняття Присяги старостами сіл громади.

2.Про надання дозволу на  виготовлення проектно-коштористої документації на реконструкцію свердловини в  селі  Кунка,Гайсинського району  Вінницької області.(Інформує сільський голова Безбах В.В.)

3.Про затвердження регламенту виконавчого комітету Кунківської сільської ради .(Інформує сільський голова Безбах В.В.)

4.Про затвердження плану роботи сільської ради та її виконавчого комітету на 2021рік.(Інформує сільський голова Безбах В.В.)

5.Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Кунківської сільської ради. (Інформує сільський голова Безбах В.В.)

6. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право власності на яке має малолітня дитина Луцик Арьтом Володимирович.(Інформує начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді

Кунківської сільської ради  Тріфонова Н.В.)

7. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право власності на яке має малолітня дитина Луцик Владислав Володимирович. (Інформує начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді  Кунківської сільської ради  Тріфонова Н.В.)

8. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право власності на яке має малолітня дитина Луцик Володимир Володимирович. (Інформує начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді Кунківської сільської ради  Тріфонова Н.В.)