Дата: 10.11.2020 11:09

19 листопада 2020 року о 09:00 год в приміщенні залу засідань Кунківської сільської ради відбудеться 1 сесія Кунківської сільської ради 8 скликання. На сесію запрошуються новообрані депутати, начальники відділів Кунківської сільської ради.

Проект порядку денного:

1. сесії Кунківської сільської ради 8 скликання від 19.11.2020року

1.Оголошення підсумків  виборів депутатів Кунківської сільської ради 8 скликання в одномандатних виборчих округах,сільського голови, їх реєстрацію та визнання повноважень.

2. Про утворення лічильної комісії Кунківської  сільської ради .

3. Про набуття  повноважень Кунківського сільського  голови.

4. Про початок повноважень депутатів Кунківської сільської  ради.

5. Про обрання секретаря Кунківської сільської ради.

6. Про утворення і обрання постійних комісій Кунківської  сільської  ради восьмого  скликання  та затвердження Положення про постійні комісії.

7. Про затвердження Регламенту     Кунківської  сільської ради.

8.Про затвердження структури сільської ради.

9.Про затвердження на посаду старости Мітлинецького старостинського округу Кунківської сільської ради.

10. Про затвердження на посаду старости  Носовецького старостинського округу Кунківської сільської ради.

11. Про затвердження на посаду старости  Кузьминецького старостинського округу Кунківської сільської ради.

12.Про затвердження Положення про старост сіл Кунківської сільської ради

13. Про  покладання  обов’язків на старост із вчинення нотаріальних дій, вчинення         дій        щодо        ведення погосподарського обліку та нарахування субсидій.

14. Про утворення, визначення кількісного складу і затвердження персонального складу виконавчого комітету Кунківської сільської  ради восьмого   скликання.

15.Про оплату праці сільського голови .

16.Про внесення змін до сільського бюджету на 2020рік.

17.Інші питання.

Прохання хто має симптоми захворювання, залишайтеся вдома!

Вхід в приміщення сільської ради лише в захисних масках!