Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій звичайних дільниць Гайсинського району Вінницької області

Дата: 09.10.2020 12:10

МІСЦЕВІ  ВИБОРИ 25 жовтня 2020року

Кунківська сільська територіальна виборча комісія

ПОСТАНОВА

село Кунка

15годин 00хвилин

08 жовтня 2020року                                                                                    №61

Розглянувши подання місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій сесії Верховної Ради України поточного скликання:

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ»ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»,ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС» та місцевих організацій політичних партій, які уклали угоду про політичну співпрацю на місцевих виборах 25 жовтня 2020року з депутатською групою,про утворення якої оголошено на сесії Верховної Ради України не пізніше 1 січня 2020року, в якому відбуваються вибори:ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ», що уклала угоду про політичну співпрацю на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020року та на перших виборах місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня  2020року з Депутатською групою  «Партія «За майбутнє», кандидати від яких до складу дільничних  виборчих комісій включаються обов’язково, а також зареєстрованих у встановленому законом порядку у відповідних адміністративно територіальних одиницях місцевих організацій політичних партій разом із доданими  до них документами щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій  Гайсинського району кандидатури від яких до складу дільничних  виборчих комісій включаться за результатами жеребкування, проведеного Кунківською сільською територіальною виборчою комісією 08 жовтня 2020року, Кунківська сільська територіальна виборча комісія  п о с т а н о в л я є:

1.Утворити та сформувати склад дільничних виборчих комісій звичайних дільниць (додатки 1-9).

2.Дільничним виборчим комісіям Гайсинського району поінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи.

3.Цю постанову разом із відповідними додатками надіслати старостинським округам для передачі відповідним  дільничним виборчим комісіям.

4.Цю постанову оприлюднити на офіційному сайті Кунківської сільської ради.

Голова Кунківської сільської

територіальної виборчої комісії                                 А.Ф.Перкун