Кунківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 17.09.2020 08:33

Кунківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера сільської ради .

До участі в конкурсі допускається громадяни України ,які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста ; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 3 роки або загальний стаж роботи за фахом не менше 5 років ; знають Конституцію України ,акти законодавства, нормативні документи, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування ,державної служби ,бухгалтерське законодавство ; вільно володіють державною мовою; вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача та готувати аналітичні довідки. Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних днів з дня опублікування оголошення .До заяви додаються : особова картка форми П2-ДС з додатками, копії документів про освіту (нотаріально засвідчені),1-ї,2-ї сторінок паспорта,декларація про доходи за 2019 рік, дві фотокартки розміром 4х6, довідка про стан здоров’я.