З Днем Конституції України

Дата: 27.06.2019 08:45

28 червня ми відзначаємо велике державне свято – День Конституції України. Це – перша Конституція незалежної України, котра стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства, головний закон країни.

Конституція  визначила  найціннішими  життя  людини,  її  здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину свободу слова та віросповідання.

Проте не слід забувати, що конституційні норми, якими б передовими і демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Тому усім нам потрібно відчувати особисту відповідальність за все, що робиться у державі, самовіддано працювати заради розвитку та зміцнення України, яка є нашою спільною домівкою

Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Миру, злагоди та добра усій Україні й кожному громадянину!