ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 12.10.2018 10:21

14 жовтня ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю. Це – ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стала символом людського духу і відваги.

Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, захищаючи кордони нашої країни ,за вірність військовій присязі та патріотизм.

Ми вітаємо також молодих, які одягли військову форму, перейнявши естафету та найкращі традиції від попереднього покоління. Це свято і наших берегинь, які у важкі часи завжди були опорою своїх коханих, синів, братів.

Переконані, що у пам’яті українців завжди залишаться люди, які боронили рідну землю, з гідністю виконали свій військовий і громадський обов’язок.

Щиро бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя і добра. Зі святом вас, шановні захисники Вітчизни.